KAMPANYALAR

İhtiyaçlarınıza uygun en özel MITSUBISHI ELECTRIC klimalarla, size özel fiyat avantajları ve kredi kartlarına taksit seçeneklerinden faydalanarak kışın soğuk yazın sıcak havasından kurtulabilirsiniz.

Üç renk (Siyah, Beyaz, Gri) seçeneği ile estetik görünümlü Krigamine Zen serisi; Nano-Platinum ve Anti-Alerjik Enzim Filtresi (Opsiyonel)’ne sahip. Uzaktan kumandası ile istenilen gün, saat ve sıcaklık ayarlama imkânı sunan Krigamine Zen serisi ayrıca 21dB’e kadar süper sessiz çalışmaktadır. Üstelik haftalık programlama yapmak mümkün.

Mitsubishi Electric Krigamine serisi klima, I-SeeSensör özelliğiyle her yeri eşit serinletir, enerji tasarrufu yapmanızı sağlar. PlasmaDuo filtre sistemiyle kokusuz, tozsuz, alerjensiz ortamlar yaratır.

Deluxe Power Inverter serisi klima, I-Save fonsiyonuyla rahat ettiğiniz ısıyı hatırlar ve otomatik olarak ayarlar. Silence özelliğiyle fısıltıdan bile sessiz çalışır.

Daha bir çok özelliğe sahip olan Mitsubishi Electric Klimalar, cebinizi yormadan, her koşulda maksimum enerji tasarrufu sağlar.

 

Yapı Kredi World Kart ile yapacağınız ödemelerde peşin fiyatına 9 taksit avantajı da sunuluyor. Diğer banka kartlarına peşin fiyatına farklı taksit seçenekleri uygulanmaktadır.

Cihaz fiyatlarıyla ilgili detaylı bilgileri firmamızdan temin edebilir ve  Mitsubishi Electric Turkey Elektrik Ürünleri  A.Ş. projesi olan KEŞFETTEAM programı ile ücretsiz keşif için randevu alabilirsiniz..
 

Copyright © 2013 A KLİMA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.